نکات کلی طالع و هوروسکوپ


17 آبان 1401 ، ماه گرفتگی پر انرژی در حال وقوع است. این ماه گرفتگی بسیار مهم و دارای انرژی زیادی است که روی افراد مختلف می تونه بر اساس ماه تولدشون تاثیرات متفاوتی داشته باشه. و به طور کلی ممکنه بعضی تاثیرات تا 6 ماه آینده طول بکشه تا انجام یا برطرف بشه. اما به صورت کل بهتر است تصمیمات مهم گرفته نشود و کارهایی که قبلا شروع شده اند را به پایان برسانید.توصیه می شود حداقل تا آخر آبان ماه از انجام برخی عمل های جراحی غیر ضروری یا زیبایی خودداری شود. عقد و پیوند ازدواج بهتر است فعلا (حداقل تا آخر آبان) انجام نشود. احتمال جر و بحث و دعوا بیشتر از قبل خواهد بود.اختلال در کامپیوتر و اینترنت و برنامه ها بیشتر دیده می شود.زمان خوبی برای خلق آثار هنری و مدیتیشن و آرامش و شمع روشن کردن است.سعی کنیم خشم خود را کنترل کنیم.احتمال تصادف بیشتر از قبل است پس احتیاط کنید و صدقه دادن را فراموش نکنید.این موارد کلی هستند و ممکنه برای همه متولدین ماهها صدق نکنه اما در سطح جهانی ممکنه بوجود بیاییند
اینستاگرام


طالع بینی سالانه
طالع بینی سه ماهه اول سال 2017اردیبهشت

مسایل عشقی

این به نفع شماست که به خودتان توجه کنید (مواظب خودتان باشید )اگر چه شما در رفتارهای عشقی اصولا انسانی وفادار و ثابت قدم هستید .شما نسبت به ظاهری زیبا وسوسه خواهید شد.ممکن است فردی را ملاقات کنید که عمیقا شما را تحریک وبه جنبش در خواهد آورد و بر احساسات شما تاثیر خواهد گذاشت.اما این لزوما به این معنی نیست که شما تسلیم جذابیت او می شوید

حرفه و کار

در طول اولین دوره سه ماه سال ، ممکن است شما نتایج خوبی را در زمینه مسایل کاری بدست آورید.با این حال ، بیان نظرات بطور صریح و قاطع و امتناع  از سازش ، ممکن است باعث ایجاد تحریک و درگیری بین همکارانتان شود.کمی انعطاف پذیری بیشتر به شما کمک می کند بسیاری از موانع بی فاییده  را از پیش پایتان برددارید.در طول زمان باقی مانده از این دوره سه ماهه ، شما به پیشرفت های غیر حرفه ای و ناشیانه دست خواهید یافت.در مقابل ، شما با تلاش های خود  و با صرف زمان اندک می توانید پروژه های خود را انجام دهید.رسیدن به سود ممکن است کمی زمان ببرد که شما با پشتکار خود به آن خواهید رسید.

سلامتی

تاثیرات ستارگان در این دوره ممکن است وضعیت کبد و سیستم تنفسی شما را تهدید کند.البته همه چیز بستگی به سن و سال شما و شیوه زندگیتان دارد.بیشتر از همیشه سعی کنید از هوای تازه استفاده کنید و از زیاده روی خود داری کنید.گهگاهی بهتر است از مصرف برخی چیز ها خود داری کنید.از مصرف مواد محرک مانند مشروبات الکلی یا تنباکو یا حتی قهوه که ممکن است در طول روز تعادل شما را بر هم زنند خودداری کنید.این مسایل ممکن است باعث تغییرات ناگهانی خلق و خو و بوجود امدن عصبانیت شدید شوند.انجام حرکات  ورزشی نسبتا شدید یا فعالیت فیزیکی زیاد ممکن است برایتان  دراین زمان بی ضرر باشد.

امور مالی

در رابطه با مسایل مالی تعادل خوبی در این دوره دیده می شود.اما شما میدانید که چطور باید ان را حفظ کنید؟با توجه به تاثیر عطارد ، ممکن است با بی دقتی عملیات مالی خطرناکی را انجام دهید.بهتر است تصمیمات خود را تغییر دهید و خرید ها و معامله مهم بدون فکر و تفکر انجام ندهید.

توصیه های سال(برای کل سال)

 


طالع بینی سه ماهه اول سال 2017(در حال بروزرسانی)

طالع بینی سال 2016-فروردین

فروردین

طالع بینی سال 2016-اردیبهشت

اردیبهشت

طالع بینی سال 2016-خرداد

خرداد

طالع بینی سال 2016-تیر

تیر

طالع بینی سال 2016-مرداد

مرداد

طالع بینی سال 2016-شهریور

شهریور

طالع بینی سال 2016-مهر

مهر

طالع بینی سال 2016-آبان

آبان

طالع بینی سال 2016-آذر

آذر

طالع بینی سال 2016-دی

دی

طالع بینی سال 2016-بهمن

بهمن

طالع بینی سال 2016-اسفند

اسفند

خصوصیات کلی متولدین هر سال

اگر نشان سال تولد خود را نمی دانید ، سال تولدتان را وارد نمایید

عدد را چهار رقمی وارد نمایید. مثال:1361 

طالع بینی متولد سال -سگ سگ
طالع بینی متولد سال -موش موش
طالع بینی متولد سال  -گاو گاو
طالع بینی متولد سال  -ببر ببر
طالع بینی متولد سال  -خرگوش گربه یا خرگوش
طالع بینی متولد سال -نهنگ نهنگ یا اژدها
طالع بینی متولد سال -مار مار
طالع بینی متولد سال -اسب اسب
طالع بینی متولد سال -گوسفند گوسفند یا بز
طالع بینی متولد سال -میمون میمون
طالع بینی متولد سال -مرغ مرغ یا خروس
طالع بینی متولد سال -خوک خوک

طالع بینی ماهانه

طالع بینی و فال آذر1401

طالع بینی ماه -فروردین

فروردین

طالع بینی ماه -اردیبهشت

اردیبهشت

طالع بینی ماه -خرداد

خرداد

طالع بینی ماه -تیر

تیر

طالع بینی ماه -مرداد

مرداد

طالع بینی ماه -شهریور

شهریور

طالع بینی ماه -مهر

مهر

طالع بینی ماه -آبان

آبان

طالع بینی ماه -آذر

آذر

طالع بینی ماه -دی

دی

طالع بینی ماه -بهمن

بهمن

طالع بینی ماه -اسفند

اسفند